• Bize Ulaşın 0 282 651 37 35
Taşınma Öncesi Temizlik
İnşaat sonrası kaba temizliği yapılmış veya yeni taşınılacak boş evler için verilen temizlik hizmetidir.

Bir yerden başka bir yere taşınmak düzeninizi bozmak anlamına gelir ve bu işleri hallederken mutlaka her insan zorluk çeker. Yeni bir ev bulmak, evin kriterlerini mümkün olduğunca isteklerine uydurmak, evden taşınmak için taşınma şirketi ayarlamak, eşyaları toplamak ve taşınılan eve tekrardan yerleştirmek oldukça zahmetli işlerdir. Tüm bu zahmetin arasında bir de evlerin temizliğiyle uğraşmak önemli zaman kaybına sebep olur. Günümüzde zaman bizler için çok değerlidir.

Durum böyle olunca taşınmak gerçekten büyük bir külfet gelir insana. Bu nedenle işlerimizi mümkün olduğunca hızlandıracak yollara başvururuz. Taşınma durumunda evi taşımak için nasıl ki taşıma şirketlerine başvuruyorsak, taşıma öncesi temizlik sorununu ortadan kaldırmak için de temizlik hizmeti almak önemli bir faktördür.

Bu tip durumlarda da siz değerli müşterilerimiz için taşınma öncesi ve sonrası temizlik hizmeti sağlamaktayız.


Gizem Temizlik olarak tamamen tarafımızca sağlanan temizlik malzemeleri ve aparatların yanı sıra, evinizin genişliği ve boyutlarına göre değişen bir kadro ile beraber, siz değerli müşterilerimize %100’e varan bir memnuniyet garantisi sunmaktayız.

Söylenen zaman diliminde ev temizliğiniz giderilmektedir. Önemli olan faktör, her daim bu zaman diliminde sizlere tamamen memnuniyet içeren bir hizmet sunumunu sağlamak ve bunun yanı sıra da evinizin taşınma öncesi temizliğini sağlamaktır!

Bizimle iletişim kurulduktan sonra söylenen bölgeye ekibimiz dahil olur ve temizliğe başlar. Söylenen zaman diliminde de temizlik hizmeti bitirilir. Böylelikle hizmetten memnun kalacağınız gibi kalitemizden de vazgeçmeyecek, her daim bizleri tercih edeceksiniz!

Bize Ulaşın

Telefon:0 282 651 37 35

GSM:0 542 733 67 90

GSM:0 536 743 28 19

Mail:info@gizem-temizlik.com

Adres:Omurtak Caddesi. Tülümenler İş Merkezi Kat:3 Do:42 Çorlu/Tekirdağ